SOLGAR WIOSENNY SKRZYP POLNY 100 KAP Zobacz większe

SOLGAR WIOSENNY SKRZYP POLNY 100 KAP

87,00zł brutto

Preparat firmy Solgar zawiera unikalną kompozycję ekstraktu ze skrzypu polnego oraz nieprzetworzonego, sproszkowanego skrzypu polnego.

Więcej szczegółów

Udostępnij

Opis:

Każda kapsułka zawiera zarówno ekstrakt skrzypu w celu wzmocnienia działania jak i świeży nieprzetworzony wiosenny skrzyp polny. To w okresie wiosny ziele skrzypu koncentruje w sobie pełne bogactwo składników i właśnie wtedy jest najcenniejszy dla zielarzy. Odpowiednio zebrany i przechowany służy swoimi właściwościami przez cały rok.

 

Wskazania:

Metaboliczne działanie skrzypu związane jest z krzemem, który działa na cały organizm, szczególnie na tkankę łączną,na wszystkie narządy wewnętrzne, na skórę, włosy, paznokcie, kości, oddziałuje na stan naczyń krwionośnych. Działa wzmacniająco, mineralizująco, regenerująco, oczyszczająco, odtruwająco i przeciwgrzybiczo.

Wywiera wpływ na przemianę materii.Skrzyp znajduje zastosowanie w takich problemach związanych ze zdrowiem krwi i układu krążenia jak: niedokrwistość, zaburzenia krzepnięcia krwi, w obfitych krwawieniach miesiączkowych.

Działania moczopędne i zdolność usuwania nadmiaru moczanów skrzyp zawdzięcza obecnym w nim flawonoidom. Działają one również rozkurczowo na drogi żółciowe i moczowe, odtruwająco i stymulująco na wątrobę.

Wyciągi ze skrzypu doskonale działają na palących tytoń – łagodząco i zmniejszając suchy kaszel i męczący kaszel poranny.

Regenerujące i gojące właściwości skrzypu wykorzystujemy, aby przyspieszyć gojenie się ran i odnowę tkanki łącznej, np. po operacjach, ale także do leczenia uszkodzonej skóry w trądziku, egzemach, wysypkach, strupach.

SPOSÓB UŻYCIA:

Osoby dorosłe: 1 kapsułka dziennie, najlepiej spożyć w trakcie posiłku. Opakowanie zapewnia 100 dni kuracji.

Najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

UWAGA:

Ze względu na zawartość antywitaminy B1 w preparacie, należy robić przerwy pomiędzy kolejnymi kuracjami, podczas, których zaleca się spożywanie produktów zawierających duże ilości witaminy B1 (np. pełne ziarna zbóż, otręby, orzechy, migdały, itd.).

SKŁAD:

Jedna kapsułka (dzienna dawka) zawiera:

Sproszkowany, nieprzetworzony wiosenny skrzyp polny: 337 mg.

Sproszkowany wyciąg z wiosennego skrzypu polnego: 23 mg.

INFORMACJA ALERGICZNA:

Produkt nie zawiera: drożdży, pszenicy, produktów mlecznych, sztucznych substancji konserwujących, aromatycznych, barwiących.

POSTAĆ: KAPSUŁKI.

OPAKOWANIE: 100 KAPSUŁEK.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.Najlepiej spożyć przed końcem: data i nr partii produkcyjnej znajduje się na boku/spodzie opakowania.

 

Producent:

World Headquarters

Solgar, Inc.

500 Willow Tree Road

Leonia, NJ 07605

USA

Dystrybutor:

SOLGAR Polska Sp.z.o.o

ul.Skoroszewska 12,

02-495 Warszawa.

Napisz opinię

SOLGAR WIOSENNY SKRZYP POLNY 100 KAP

SOLGAR WIOSENNY SKRZYP POLNY 100 KAP

Preparat firmy Solgar zawiera unikalną kompozycję ekstraktu ze skrzypu polnego oraz nieprzetworzonego, sproszkowanego skrzypu polnego.

30 innych produktów w tej samej kategorii: