SWANSON Witamina K2 200mcg 30tabl. Zobacz większe

SWANSON Witamina K2 200mcg 30tabl.

Ocena 
mpn2739

56,90zł brutto

Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi Witamina K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości Zawiera 100% naturalną witaminę K2 pozyskaną z natto - sfermentowana soja. Witamina K2 należy do grupy witamin K, rozpuszczalnych w tłuszczach.

Witamina K2 Swanson znana jest głównie ze swoich właściwości przeciwkrwotocznych, ponieważ przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi.

 

Więcej szczegółów

Udostępnij

SWANSON Vitamina K2

Zawiera 100% naturalną witaminę K2 pozyskaną z natto - sfermentowana soja. Witamina K2 (menachinon) należy do grupy witamin K, rozpuszczalnych w tłuszczach.

Witamina K2 Swanson znana jest głównie ze swoich właściwości przeciwkrwotocznych, ponieważ przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Tani suplement diety Swanson Natural Vitamin K2 to doskonałe uzupełnienie diety o wysokiej jakości naturalną witaminę K2.

Dlaczego naturalna witamina K2 jest ważna dla zdrowia każdej aktywnej osoby? Witamina K2 wpływa na zdrowie kości, co pomaga uniknąć osteoporozy, szczególnie u osób w okresie przekwitania i w podeszłym wieku.

Przy niskim poziomie witaminy K2, wapń nie może być wbudowywany do kości (co powoduje osteoporozę), jednocześnie odkładając się w tętnicach powodując m.in. miażdzycę.

Ponadto Swanson Witamina K2 chroni wątrobę, niweluje złogi wapniowe i jest niezbędna do utrzymania prawidłowego krzepnięcia krwi - uszczelnia śródbłonki naczyń krwionośnych, zapobiegając krwawienion i krwotokom. Każda aktywna osoba powinna uzupełniać swoją dietę o naturalną witaminę K2 marki Swanson.

Zalety Swanson Vitamin K2:

  • 100% naturalna witamina K2,
  • pozyskana z Natto - sfermentowane ziarna soi,
  • zapewnia prawidłowe krzepnięcie krwi,
  • pomaga w utrzymaniu zdrowych kości,
  • ułatwia wchłanianie wapnia,
  • uszczelnia śródbłonki naczyń krwionośnych.

 

Dawkowanie Swanson Vitamin K2:

Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia.

 

Moja Zielarnia w Poznaniu oferuje naturalne preparaty i mieszankami ziołowe - zapraszamy!

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: