Graviola 100 kaps. Now Foods Zobacz większe

Graviola 100 kaps. Now Foods

Ocena 
mpn2574

46,00zł brutto

GRAVIOLA 100 kaps. Now Foods - wskazania do stosowania:  chemioterapia,  spadek odporności,  infekcje grzybiczne zakażenia pasożytnicze 

Więcej szczegółów

Udostępnij

Czym jest graviola?

Graviola to gatunek niewielkiego drzewa (maksymalna wysokość: 10 m) pochodzącego z Ameryki Środkowej. Inne nazwy tej rośliny to flaszowiec miękkociernisty i guanábana. Drzewko graviola kwitnie przez cały rok i o każdej porze roku można znaleźć na nim dojrzewające owoce o intrygującym kształcie. Owoce gravioli wykorzystuje się chętnie w sztuce kulinarnej. Wyciąg z nich dodawany jest do deserów, sałatek owocowych, sporządza się z niego pyszne napoje. Graviola ma jednak także bardzo istotne właściwości , którym warto się przyjrzeć bliżej.

Składniki
Sproszkowany liść flaszowca miękkociernistego; materiał kapsułki: celuloza; substancja przeciwzbrylająca: krzemionka bezpostaciowa, sole magnezowe kw. tłuszczowych (pochodzenia roślinnego).

Zalecana do spożycia dzienna porcja (4 kapsułki) zawiera:

  • Flaszowiec miękkociernisty (Graviola) (Annona muricata) (liść) - 2000 mg*

* brak referencyjnej wartości spożywczej

Masa netto
Zawartość: 100 kapsułek wegetariańskich
Masa netto: 68 g

Charakterystyka
Drzewo Graviola, czyli flaszowiec miękkociernisty (Annona muricata), występuje w strefach tropikalnych świata. Stosowanie jego liści przez tradycyjnych zielarzy ma długą historię.

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. roduktu nie powinny przyjmować osoby cierpiące na zaburzenia neurodegeneracyjne lub chorobę Parkinsona oraz osoby przyjmujące jakiekolwiek leki obniżające ciśnienie tętnicze krwi lub inhibitory MAO. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia.

Stosowanie
Przyjmować 2 kapsułki 2 razy dziennie, podczas posiłku.

Przechowywanie
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent
NOW Foods , Bloomingdale, IL 60108, USA
Wyłączny dystrybutor w Polsce:
PRO NATURA S.J., ul.Gen. Okulickiego 133D, Szczecin

Informacje dodatkowe
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.

Moja Zielarnia w Poznaniu oferuje naturalne preparaty i mieszankami ziołowe - zapraszamy!

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: