ZIELONA KAWA MIELONA, 200G Zobacz większe

ZIELONA KAWA MIELONA, 200G - odchudzanie

Ocena 
mpn2399

24,90zł brutto


Kawa zielona to kawa, która nie została poddana procesowi palenia. Jej ziarna naturalnie wspomagają odchudzanie, przyśpieszają metabolizm i podane są w wygodnej do użycia zmielonej postaci.

 

Więcej szczegółów

Udostępnij

Kawa zielona to kawa, która nie została poddana procesowi palenia. Jej ziarna naturalnie wspomagają odchudzanie, przyśpieszają metabolizm i podane są w wygodnej do użycia zmielonej postaci.

Sposób użycia: dwie łyżeczki kawy zalać filiżanką gorącej wody.

Masa netto 200 g

 

Mity i fakty dotyczące ekstraktu z zielonej kawy
Ekstrakt z zielonej kawy jest naturalnym polifenolem o bardzo efektywnym działaniu w walce z nadwagą i otyłością. Zielona kawa nie jest jednak substytutem diety, może być natomiast z powodzeniem stosowana jako jej suplement. W przeciwieństwie do kawy palonej jest pozbawiona aromatu i charakteryzuje się cierpkim smakiem. W wyniku badań prowadzonych nad skutecznością ekstraktu z zielonej kawy wykazano, że kwas chlorogenowy znajdujący się w jej niepalonych ziarnach ma nie tylko silne właściwości przeciwutleniające, ale także wydatnie zmniejsza wchłanianie węglowodanów w przewodzie pokarmowym, dzięki czemu organizm zaczyna wykorzystywać zapasy zgromadzone w tkance tłuszczowej. Jednak osoby oczekujące na cudowny specyfik, który pozwoli im stracić zbędne kilogramy bez żadnych wyrzeczeń i codziennej dawki ćwiczeń fizycznych mogą się bardzo mocno rozczarować. W czasie kuracji na bazie ekstraktu z zielonej kawy zalecana jest bowiem zdrowa, niskokaloryczna dieta i zwiększona aktywność ruchowa.

W jaki sposób zielona kawa wspomaga odchudzanie?


Osobie, pragnącej schudnąć, zaleca się picie jednej filiżanki kawy zielonej przed śniadaniem. Pozwoli ona stracić około półtora kilograma wagi w ciągu dwóch tygodni i ponad dwa kilogramy w ciągu miesiąca. Jeszcze lepsze wyniki w pozbywaniu się zbędnych kilogramów można uzyskać przy jednoczesnej diecie niskokalorycznej. Picie zielonej kawy to prosty sposób, aby niemal natychmiast poczuć się zdrowszym, młodszym, pełnym energii. Każda filiżanka przynosi organizmowi korzyść, która zaprocentuje w przyszłości poprawą zdrowia i samopoczucia.

Na czym polega fenomen zielonej kawy?


Kawa zielona może przybierać różne kolory, zależnie od gatunku, wysokości na której rośnie, czy podłoża na którym jest uprawiana. Pijąc systematycznie zielona kawę odczuwa się przypływ energii w ciągu dnia. Następuje szybsze spalanie kalorii, osłabienie odczuwania głodu podczas całego dnia, co powoduje mniejsze spożycie. Dzięki zielonej kawie codziennie przyjmowane cukry i tłuszcze zostaną o wiele szybciej zamienione w energię potrzebną mięśniom. Odłożony tłuszcz będzie efektywnie spalony, a toksyny obecne w naszym organizmie usunięte o wiele szybciej dzięki dużej zawartości antyoksydantów.

Czy zielona kawa działa korzystniej na nasz organizm niż zielona herbata?

W porównaniu z zieloną herbatą zielona kawa ma trzykrotnie silniejsze działanie antyoksydacyjne. Głównym składnikiem aktywującym jest kwas chlorogenowy. Znajduje się on w każdym gatunku zielonej herbaty. Jedna filiżanka naparu z ekstraktu zielonej kawy może zawierać 10% tego antyutleniacza. Kwas chlorogenowy obniża wchłanianie węglowodanów w przewodzie pokarmowym, dzięki czemu organizm aktywniej czerpie z zapasów zgromadzonych w tkance tłuszczowej. Zwiększa on również reaktywność komórek na insulinę. Jest silnym przeciwutleniaczem oraz wykazuje właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne.

Jakie inne cenne składniki zawiera zielona kawa?

Napój z zielonej kawy zawiera także kwas kawowy, który charakteryzuje się działaniem przeciwzapalnym, żółciopędnym i przeciwmiażdżycowym. Jest też antyoksydantem, czyli związkiem zapobiegającym niepożądanym procesom utleniania. Picie zielonej kawy ma wiele zalet, z których najważniejsze to: zmniejszanie ryzyka cukrzycy, wydatna pomoc w spalaniu tłuszczu, poprawa funkcjonowania nerek, opóźnianie procesu starzenia się, zapobieganie chorobom nowotworowym (rakowi odbytu, piersi, prostaty) oraz przyspieszanie przemiany materii.

Jak najlepiej wykorzystać zalety zielonej kawy?


W celu optymalnego wykorzystania zalet naparu z zielonej kawy wskazane jest wypijanie dwóch filiżanek tej kawy dziennie, najlepiej w godzinach porannych. Jeśli do tego będziemy zażywać trochę ruchu, uprawiać jakiś sport oraz stosować zdrową dietę, to będziemy mogli spodziewać się, że nasze ciało będzie zdrowsze, bardziej energiczne i szczuplejsze.

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię
ZIELONA KAWA MIELONA, 200G - odchudzanie

ZIELONA KAWA MIELONA, 200G - odchudzanie

Kawa zielona to kawa, która nie została poddana procesowi palenia. Jej ziarna naturalnie wspomagają odchudzanie, przyśpieszają metabolizm i podane są w wygodnej do użycia zmielonej postaci.

 

6 innych produktów w tej samej kategorii: