SWANSON TRI-FIBER COMPLEX 100 KAP. Zobacz większe

SWANSON TRI-FIBER COMPLEX 100 KAP.

Ocena 
mpn1560

36,00zł brutto


Działanie błonnika pokarmowego zawartego w Swanson Tri-Fiber Complex:
pomaga regulować trawienie,
oczyszcza przewód pokarmowy ,
przyczynia się do zmniejszenia masy ciała ,
zmniejsza apetyt i uczucie głodu,
korzystnie wpływa na poziom cholesterolu i cukru.

Więcej szczegółów

Udostępnij

Kompleks błonników roślinnych  zawarty w tanim suplemencie diety Swanson Tri-Fiber Complex wspomaga procesy trawienne. Błonnik pokarmowy występuje w różnych produktach żywnościowych. Rodzaje źródła błonnika w różny sposób wpływają na poprawę zdrowia. Swanson Tri-Fiber Complex zawiera błonnik pochodzący z 3 źrodeł : psyllium, pektyny jabłkowe jak również otręby owsiane. Zawarte w preparacie 3 źródła naturalnego błonnika – po spożyciu pęczniejąc w żołądku powodują uczucie sytości. Poprawiają perystaltykę jelit i przemianę materii, co zapobiega zaparciom. Pozytywnie wpływają na metabolizm tłuszczy. Mieszanina błonników zawarta w tanim suplemencie Swanson Tri-Fiber Complex zapewnia prawidłową pracę jelit w długim okresie i wspomaga rozwój prawidłowej flory jelit. Preparat należy do grupy suplementów zawierający tylko naturalne składniki.

Dlaczego warto stosować Tri-Fiber Complex?

Codziennie jesteśmy narażeni na działanie przeróżnych toksyn, chemikaliów. Dostają się one do naszego organizmu z powietrza, które wdychamy, ze spożywanej żywności lub z wody, którą pijemy. Jemy coraz więcej przetworzonej żywności, spożywamy coraz więcej cukrów i tym samym regularnie zatruwamy nasz organizm substancjami niesprzyjającymi naszemu zdrowiu. Przetworzone pokarmy upośledzają trawienie, co skutkuje tworzeniem się złogów w różnych organach organizmu, głównie w jelitach. Ludzki organizm nie jest w stanie w pełni oczyszczać się z dostarczonych chemikaliów i toksyn, które gromadzą się w komórkach organizmu, powodując różne problemy zdrowotne. Warto więc wspomagać układ trawienny suplementami zawierającymi błonnik pokarmowy, które mają kluczowe znaczenie dla procesów trawiennych. Tri-Fiber Complex znanej i cenionej amerykańskiej marki Swanson to idealny suplement diety łączący w sobie 3 naturalne źródła błonnika zawarte w jednej kapsułce suplementu. Tani błonnik marki Swanson Tri-Fiber Complex powinien być uzupełnieniem diety każdej osoby aktywnej dbającej o zdrowie całego organizmu, a w szczególności o prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego.
Błonnik - charakterystyka i opis działania.

Błonnik pokarmowy (Psyllium) jest niezwykle ważnym składnikiem codziennej diety. Najbardziej znany jest ze swojej zdolności pobudzania perystaltyki jelit. Błonnik pokarmowy ma zbawienny wpływ na układ pokarmowy człowieka. To naturalny hamulec apetytu – błonnik absporbując wodę pęcznieje w żołądku, daje uczucie sytości i ogranicza „podjadanie”. Spełnia funkcję 'wypełniacza'. Osoby stosujące błonnik czują się syte, co ogranicza spożywane pokarmy i może w bezpośredni sposób przekładać się na utratę wagi. Jest substancją nie tylko wspomagającą odchudzanie, ale również regulującą poziom cukru i cholesterolu we krwi. Swanson Tri-Fiber Complex zapewnia prawidłowe wypróżnianie się, zmniejsza wzdęcia i pomaga prawidłowo oczyszczać organizm. Po zmieszaniu Psyllium z wodą powstaje żel, który w układzie pokarmowym zwiększa swe właściwości absorpcyjne i wspomaga usuwanie toksyn z organizmu. Wypełnione jelita spęczniałym błonnikiem zwiększają aktywność, poprawia się perystaltyka i pokarm zdecydowanie łatwiej przedostaje się przez przewód pokarmowy.

Co to są otręby owsiane?

Otręby owsiane powstają z przemiału ziarna zbóż i należą do naturalnych produktów roślinnych. Są doskonałym źródłem rozpuszczanego błonnika pokarmowego, jak również witamin i minerałów. Ponieważ składają się głównie z rozpuszczalnego błonnika, otręby owsiane obniżają poziom złego, a podwyższają poziom dobrego cholesterolu. Błonnik zawarty w otrębach owsianych reguluje funkcje ruchowe przewodu pokarmowego, a także absorbuje metale ciężkie, toksyny i kwasy żółciowe z organizmu człowieka.
 

 

Pektyny Jabłkowe - jak działają?

Pektyny pod względem żywieniowym stanowią jedną z frakcji rozpuszczalnego błonnika pokarmowego. Pektyny jabłkowe doskonale absorbują tłuszcz, co obniża poziom cholesterolu we krwi, a także zwiększa jego wydalanie wraz z kałem. Pektyny jabłkowe czyszczą jelita z niestrawionych resztek pokarmu, neutralizują toksyczne produkty przemiany materii, a także regulują florę bakteryjną. Pełnią rolę „wymiatacza” - przyspieszają wydalanie niestrawionych resztek pokarmowych. Pektyny działają również niszcząco na bakterie, redukując ryzyko powstania wielu chorób.


Zastosowanie i działanie dobrego suplementu Tri-Fiber Complex firmy Swanson.


Połączenie 3 rodzajów błonnika w jednym suplemencie Swanson Tri-Fiber Complex znajduje szerokie zastosowanie. Przede wszystkim błonnik stosuje się w regulacji i wspomaganiu układu trawiennego. Ułatwia regularne wypróżnianie się, zapobiega zaparciom, ułatwia wydalanie niestrawionych resztek pokarmu. Stosowanie taniego suplementu diety z błonnikiem Swanson Tri-Fiber Complex pomaga w walce z otyłością. Dzięki poprawie metabolizmu ułatwia utratę zbędnych kilogramów, a jego wypełniająca funkcja hamuje apetyt, zmniejszając uczucie głodu. Bardzo ważną funkcją jaką pełni błonnik jest obniżanie cholesterolu. Błonnik dzięki swym absorbującym właściwościom wyłapuje i usuwa tłuszcz (kwasy tłuszczowe) z jelit i obniża poziom trójglicerydów we krwi. Ponieważ błonnik opóźnia przemianę węglowodanów stabilizuje również stężenie glukozy we krwi.

    Wskazania do stosowania Swanson Tri-Fiber Complex:
    problemy trawienne, zaparcia,
    wspomaga odchudzanie i walkę z nadwaga,
    w problemach jelitowych (stabilizuje florę),
    pomocniczo w zapobieganiu zmian miażdżycowych (obniża przyswajanie cholesterolu),
    pomoc przy zatruciach toksynami (wspomaga usuwanie toksyn z organizmu),
    zmniejsza ryzyko chorób serca i cukrzycy (utrzymuje stały poziom cukru i cholesterolu).

Składniki:

Proszek psyllium, otręby owsiane, proszek pektyn jabłkowych, otoczka kapsułki: żelatyna, mąka ryżowa, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

Sposób użycia:

Dwie kapsułki 2 razy dziennie z dużą ilością wody. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Napisz opinię
SWANSON TRI-FIBER COMPLEX 100 KAP.

SWANSON TRI-FIBER COMPLEX 100 KAP.

Działanie błonnika pokarmowego zawartego w Swanson Tri-Fiber Complex:
pomaga regulować trawienie,
oczyszcza przewód pokarmowy ,
przyczynia się do zmniejszenia masy ciała ,
zmniejsza apetyt i uczucie głodu,
korzystnie wpływa na poziom cholesterolu i cukru.

6 innych produktów w tej samej kategorii: