Allerin tabletki tabl. 15 tabl. Zobacz większe

Allerin tabletki tabl. 15 tabl.

Ocena 
mpn123

11,50zł brutto


Preparat Allerin przeznaczony jest do okresowej lub doraźnej suplementacji przy skłonności organizmu do nadmiernych reakcji w odpowiedzi na obecność alergenu: pyłków roslin, kurzu, pyłów budowlanych, roztoczy, sierści zwierząt, nietolerowanych substancji pokarmowych, kosmetyków lub detergentów

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Udostępnij

Allerin - składniki aktywne zawarte w 1 tabletce:
- suchy wyciąg z pachnotki zwyczajnej (Perilla frutescens) 150mg
- węglan wapnia 300mg

Allerin - działanie:
Składniki preparatu mają działanie antyalergiczne i przeciwzapalne. Działają na dwóch kolejnych etapach występowania reakcji alergicznej:
- etap pierwszy - wyciszenie przekaźników reakcji alergicznej: Pachnotka zwyczajna zawiera wiele substancji biochemicznych, które blokują aktywność niektórych przekaźników reakcji alergicznej (histamina, IgE przeciwciała, TNF) wywołujących uciążliwe objawy uczulenia: obrzęk śluzówki, katar, kichanie, kaszel, a także obrzęk, pokrzywkę i inne zmiany skórne. 
- etap drugi - łagodzenie objawy reakcji alergicznej już obecnej w organizmie: wapń wspomaga organizm w walce z obrzękiem i działa przeciwwysiękowo. 
Allerin poprawia komfort życia osób wrażliwych na alergeny.

Allerin - dawkowanie:
Dorośli: 1 tabletka dziennie w okresach wzmożonego pylenia roślin lub w okresach narażenia na inne czynniki alergizujące.

Allerin, a obsługa pojazdów mechanicznych:
Nie powoduje senności, nie obniża koncentracji.

Allerin - przeciwwskazania:
alergia na składniki preparatu. W czasie ciąży, w czasie karmienia piersią oraz stosowanie u małych dzieci wyłącznie po konsultacji z lekarzem. 

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię

5 innych produktów w tej samej kategorii: