Lista produktów producenta: Daiwa Pharmaceutical Co,

 Japoński producent Daiwa Pharmaceutical początki swojej działalności datuje na 1990 roku. Początkowo firma zajmowała się jedynie eksportem farmaceutyków, jednak już po kilka latach działalności zaczęto kłaść nacisk na prowadzenie własnych badań naukowych nad dietytycznym spektrum zastosowań dla poszczególnych substancji. Rozpoczęto współpracę z UCLA University of Medicine and Science w USA i położono nacisk na rozwój badań żywności funkcjonalnej.


Jak doszło do powstania receptury Biobran?


Badania zaowocowały opracowaniem technologii ekstrakcji fizjologicznie aktywnej substancji MGN-3 - związku arabinoksylanowego z otrębów ryżowych. Był to fundament do opracowania receptury flagowego produktu firmy Daiwa Pharmaceutical. Tym produktem okazał się Biobran. W Japonii receptura była dystrubuowana od roku 1996 pod nazwą Lentin Plus 1000. W tym samym roku firma rozpoczęła sprzedaż zagraniczną preparatu. Początkowo eksportowano go do Korei i na Tajwan. Rok później Daiwa Pharmaceutical uzyskała prawa patentowe do receptury Biobran w ośmiu krajach, w tym w USA. I tak rozpoczęła się światowa kariera preparatu, który u nas występuje pod nazwą handlową bi.bran o okresie przygotowań rozpoczęto sprzedaż preparatu na rynku Stanów Zjednoczonych. Originalna receptura oraz dobre opinie przyczyniły się do szybkiego wzrostu zapotrzebowania na produkt Daiwa Pharmaceutical. Już w 2002 roku notowano sprzedaż preparatu Biobran do 27 krajów z całego świata. Rosnąca sprzedaż spowodowała rozwój firmy, która w międzyczasie zainwestowała w infrastrukturę zakładową oraz dalsze badania rozwojowe. Poskutkowały one opracowaniem ekstraktów z natto NKCP, wykorzystywanych później w różnych produktach z segmentu żywności funkcjonalnej.

Do Europy produkty marki Daiwa Pharmaceutical dotarły za sprawą brytyjskiego przedstawiciela - firmy DHD Ltd z Campbridge. Na terenie niemalże całej Unii Europejskiej Biobran jest dystrybuowany w oficjalnej sieci partnerskiej producenta. Pozwala to sprawować nadzór nad jakością sieci dystrybucji. W efekcie Klient odwiedzający naszą zielarnię ma pewność, że to miejsce gdzie może kupić oryginalny Bibran o jakości gwarantowanej przez producenta. 

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów