WZROK, OCZY

Producenci

Zioła na Oczy - na Poprawę Wzroku

Zaburzenia widzenia mogą utrudniać codzienne funkcjonowanie i obniżać komfort życia. Rozwiązaniem mogą być zioła na oczy i poprawę wzroku. Pomogą zmniejszyć nieprzyjemne objawy (jak suche oczy, uczucie piasku w oczach czy nieostre widzenie), związane z przemęczeniem wielogodzinną pracą przed komputerem czy postępującym wiekiem. W Mojej Zielarni ...

Zaburzenia widzenia mogą utrudniać codzienne funkcjonowanie i obniżać komfort życia. Rozwiązaniem mogą być zioła na oczy i poprawę wzroku. Pomogą zmniejszyć nieprzyjemne objawy (jak suche oczy, uczucie piasku w oczach czy nieostre widzenie), związane z przemęczeniem wielogodzinną pracą przed komputerem czy postępującym wiekiem. W Mojej Zielarni oferujemy bogaty wybór ziół na poprawę wzroku w postaci kropel, żelu, okładów, a także zioła do picia, suplementy na siatkówkę oka czy preparaty na tzw. suche oczy. W naszym asortymencie znajdują się także sprawdzone zioła szwedzkie Marii Treben. 

Najlepsze zioła na poprawę wzroku

Z wiekiem wzrok ulega pogorszeniu. Negatywny wpływ na kondycję oczu ma również tzw. niebieskie światło emitowane z ekranów komputerów, smartfonów i telewizorów. Wielogodzinna jazda samochodem, suche lub zanieczyszczone powietrze, praca przed komputerem czy przesiadywanie przed telewizorem męczy wzrok oraz obniża jakość i komfort widzenia. Jakie zioła na wzrok wybrać? 

Dobroczynne działanie na wzrok mają naturalne preparaty z luteiną, tauryną i beta-karotenem, wzbogacone w witaminy A, E i C. Natomiast najpopularniejsze zioła na poprawę wzroku to świetlik lekarski oraz bogate w antyoksydanty: ekstrakty z borówek, aronii i aceroli. Zioła na widzenie można podzielić na kilka grup:

  • zioła na stany zapalne wzroku (np. zapalenie spojówek) – świetlik lekarski, kwiat bławatka, nagietek, chaber bławatek, pyłek pszczeli;
  • zioła na profilaktykę wad wzroku – owoce borówki amerykańskiej, aronii czarnoowocowej, bzu czarnego, kwiat hibiskusa, owoce i sok z żurawiny, sok z marchwi;
  • zioła na suche i zmęczone oczy – najczęściej w postaci kropel i żelów.

Na poprawę wzroku polecamy również ziołowe preparaty marki Swanson oraz szwedzkie zioła Marii Treben, a także zioła poprawiające wzrok jak ogórek kiwano, rokitnik zwyczajny czy wiciokrzew. Wspomniane wyżej preparaty stosuje się zwykle w postaci kropel, żelu, okładów, naparów, tabletek czy herbat. 

Sprawdzone zioła na oczy w Mojej Zielarni

Nasza zielarnia w Poznaniu oferuje certyfikowane i sprawdzone zioła na choroby oczu oraz stosowane profilaktycznie w poprawie jakości widzenia i niwelowania zmęczenia. Zapraszamy do robienia zakupów online, jak i w sklepie stacjonarnym w Poznaniu – nasi doświadczeni specjaliści pomogą w doborze ziół poprawiających wzrok, dostosowanych do rodzaju dolegliwości oraz wieku danej osoby i stanu zdrowia.

Oferujemy również zioła lecznicze na wiele innych schorzeń organizmu. Realizujemy także apteczne recepty zielarskie oraz komponujemy mieszanki ziołowe znanych fitoterapeutów: Ojca Klimuszko i Ojca Grzegorza Sroki.

Jeśli zastanawiasz się, jakie zioła na oczy wybrać, skontaktuj się z nami telefonicznie (61 222 6889,  505 505 499) lub mailowo: biuro@mojazielarnia.pl – możesz liczyć na naszą pomoc i rzetelne porady. Zapraszamy!

Więcej

Zioła na Oczy - na Poprawę Wzroku   Jest 67 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 67 elementów