B&M NANOBAB + ARTEMISIA ANNUA - ZESTAW Jana Oruby Zobacz większe

B&M NANOBAB + ARTEMISIA ANNUA - ZESTAW Jana Oruby

Ocena 
mpn3661

349,00zł brutto

  • ZESTAW dwóch produktów liposomalnych w atrakcyjnej cenie dedykowanych babesji-  liposomalne formuły Jana Oruby na bazie preparatów roślinnych

Więcej szczegółów

Udostępnij

Zestaw skłądający się z 2 pr;oduktów:

ARTEMISIA ANNUA 50ml 

oraz

B&M NANOBAB 100ml (wspomaganie terapii przeciw babesia )

Babesia (zakażenie) które oddziaływuje głównie na mózg i  układ nerwowy. Kiedy ta koinfekcja jest dominująca,  to chłowiek nie potrafi się skupić i myśleć. Funkcje poznawcze zanikają. Cżesto pojawia sie depresja oraz lęk, połączony z wybuchami na tle emocjonalnym. Babesia poprzez  niszczenie układu nerwowego, wpływa posrednio na bicie serca, duszności, oddychanie itp.Potrafi zaburzyć  komunikację pomiędzy naszym ciałem a mózgiem. Zatem objawy, które wywołuje Babesia, ściśle koreluja z naszym układem nerwowym. i/lub niereguMoże pojawić sie częstoskurcz, czy też szybkie bicie serca, odczuwalnie za mocne bicie serca w nocy itd - i te objawy zwykle  nie są spowodowane chorobami serca, a leża po stronie dysfunkcji autonomicznego układu nerwowego.

Zawartość netto:

1x 50 ml Liposomalny ekstrakt ziołowy. ARTEMISIA ANNUA

1x 100 ml, alk. 3,6% obj. i 3,9% obj. B&M NANOBAB 


Suplement diety. Formuła liposomalna na bazie preparatów roślinnych.
Przeznaczony do stosowania jako uzupełnienie diety osób dorosłych w wybrane składniki roślinne.


Sposób użycia B&M NANOBAB: 3 razy dziennie po 1 ml (20 kropli), spożywać z niewielką ilością wody, co najmniej 15 minut przed posiłkiem. Przed odmierzeniem porcji wstrząsnąć butelką.

Sposób użycia ARTEMISIA ANNUA : 2 razy dziennie po max. 0,75 ml (15 kropli), spożywać z niewielką ilością wody, co najmniej 15 minut przed posiłkiem. Przed odmierzeniem porcji wstrząsnąć butelką.


Przechowywanie: W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem. Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 12 lat oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią.


Czas realizacji zamowienia ok 3 dni.
Produktu nie wysyłamy w piątki

Preparaty liposomalne ze względu na strukturę cząsteczki i swój skład najlepiej spożyć w przeciągu 2,5-3 miesięcy od daty produkcji.
Po tym okresie skład preparatu nie ulega pogorszeniu, ale jego bioprzyswajalność zaczyna maleć co może skutkować stopniowym spadkiem jego bioprzyswajalności.

Zioła liposomalne najlepiej stosować pod nadzorem specjalistów (lekarza, fitoterapeuty lub dietetyka) ukierunkowanych w problematyce boreliozy i koinfekcji.


Konieczna jest:
odpowiednio prowadzona dieta,
zdrowy tryb życia,
odpowiednio prowadzona detoksykacja* organizmu.


Więcej informacji dotyczących problematyki chorób odkleszczowych uzyskać można na blogu fitoterapeuty Pana Jana Oruby: https://fitoterapeuta.wordpress.com/


Producent:

Akademia Boreliozy sp. z o.o.

63-460 Nowe Skalmierzyce

ul. Kaliska 22

Moja Zielarnia w Poznaniu oferuje naturalne preparaty i mieszankami ziołowe - zapraszamy!

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię
B&M NANOBAB + ARTEMISIA ANNUA - ZESTAW Jana Oruby

B&M NANOBAB + ARTEMISIA ANNUA - ZESTAW Jana Oruby

  • ZESTAW dwóch produktów liposomalnych w atrakcyjnej cenie dedykowanych babesji-  liposomalne formuły Jana Oruby na bazie preparatów roślinnych

30 innych produktów w tej samej kategorii: