B&M NANOPARASIT - liposomalna formuła ziołowa fitoterapeuty Jana Oruby

Ocena 
mpn3652

129,00zł brutto

 • Formuła liposomalna fitoterapeuty Jana Oruby na bazie preparatów roślinnych

Więcej szczegółów

Udostępnij

Zawartość netto: 50 ml

Suplement diety.

Formuła liposomalna na bazie preparatów roślinnych.
Przeznaczony do stosowania jako uzupełnienie diety osób dorosłych w wybrane składniki roślinne.

Sposób użycia: 2 razy dziennie po max. 0,75 ml (15 kropli), spożywać z niewielką ilością wody, co najmniej 15 minut przed posiłkiem. Przed odmierzeniem porcji wstrząsnąć butelką.

Zaleca się rozpoczynać suplementację preparatami liposomalnymi od dawek minimalnych tj. 0,1 ml – 0,25 ml (2-5 kropli), stopniowo dochodząc do dawek maksymalnych podanych na etykiecie. Okres zwiększania dawek i dochodzenia do dawki maksymalnej należy dobierać indywidualnie, najlepiej po konsultacji z fitoterapeutą. Należy uwzględnić takie elementy jak płeć, wiek, masę ciała, ogólny stan zdrowia, wrażliwość na składniki preparatu.
Preparat można spożywać również po posiłku, szczególnie pierwszą, ranną dawkę.

Przechowywanie: W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

Składniki:

ekstrakt z cytryńca chińskiego (Schisandra chinensis),
ekstrakt z orzecha czarnego (Juglans nigra),
ekstrakt z mimozy wstydliwej (Mimosa pudica),
olej z czarnuszki (Nigella sativa),
olejek fenkułowy (Foeniculum vulgare),
olejek ajowan (Trachyspermum ammi),
olejek goździkowy (Syzygium aromaticum),
olejek eukaliptusowy (Eucalyptus globulus),
olejek z eukaliptusa cytrynowego (Eucalyptus citradora),
olejek z pieprzu kubeba (Piper cubeba),
olejek kajeputowy (Melaleuca leucadendron).

olejek ajowan (Trachyspermum ammi) - w badaniach naukowych olejek ten wykazał silne działanie eliminujące nicienie (MELAIDOGYNE INCOGNITA)

olejek z pieprzu kubeba (Piper cubeba) - olejek ten wykazuje wszechstronne działanie przeciwpasożytnicze na pasożyty układu trawiennego oraz układu nerwowego 

olejek goździkowy (Syzygium aromaticum) - oolejek znany i ceniony od tysięcy lat. Znane jest jego działanie przeciwpasożytnicze w szczególności układu nerwowego i trawiennego. Olejek swym działaniem skutecznie eliminuje lrwy oraz uszkadza jaja pasożytów uniemożliwiając ich rozwój 

olejek eukaliptusowy (Eucalyptus globulus) - nie tylko niszczy pasożyty,  niszczy także paciorkowce i gronkowce, nawet antybiotykoodporne. W badaniach zwrócił szczególną uwagę przy niszczeniu nicieni Meloidogyne incognita.

olejek z eukaliptusa cytrynowego (Eucalyptus citradora) - badania także potwierdzaja jego silne działanie na nicienie układu pokarmowego 

olejek kajeputowy (Melaleuca leucadendron) stosowany w praktyce  jako środek odkażający i antyparazytyczny, przeciwbólowy, przeciwświądowy, przeciwgrzybiczy; ponadto  wewnętrznie jako środek wykrztuśny, antyseptyczny, żółciopędny, rozkurczowy i przeciwpasożytniczy. Polecany w leczeniu kokluszu, grypy, przeziębienia, nieżytu oskrzeli, chorób pasożytniczych, zapalenia zatok, bakteryjnych i grzybiczych chorób skóry. Działa na pasozyty układu trawiennego oraz nerwowego 

olej z czarnuszki (Nigella sativa) - Olej czarnuszkowy należy do nielicznych substancji mających zastosowanie w terapii chorób autoimmunologicznych, np. cukrzycy, reumatyzmu, tocznia, łuszczycy, pokrzywki, pęcherzycy. Jet skuteczny w leczeniu trądzików przewlekłych, trudno gojących się odleżyn, oparzeń i ran. Wcierany profilaktycznie zapobiega grzybicom, infekcjom bakteryjnym i demodex. Odstrasza roztocze pasożytnicze. Stosowane wewnętrznie jest wyjątkowo skuteczna w przypadku glisty psiej i kociej (Toksokaroza). Bardzo cenny olej. 


olejek fenkułowy (Foeniculum vulgare) inaczej olejek z kopru włoskiego lub koperkowy - znany od dawna ze swoich dobroczynnych właściwości, także przeciwpasozytnicznych i przeciwgrzybiczych Silnie działa na nicienie  Meloidogyne javanica

ekstrakt z cytryńca chińskiego (Schisandra chinensis) - w testach wykazał silne działanie na nicienie Ascaris (glista ludzka) 

ekstrakt z orzecha czarnego (Juglans nigra) - znany chyba każdemu - stosowany od tysięcy lat na pasozyty głównie układu trawiennego 

ekstrakt z mimozy wstydliwej (Mimosa pudica) - (Mimoza Wstydliwa) to zioło wykazujące działanie przeciwpasożytnicze w przypadku pasożyta "rope worm" często występującego u osób z autyzmem i boreliozą. Wykazano wszechstronne działanie tej roślina na pasozyty bytujące u człowieka. 

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 12 lat oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Czas realizacji zamowienia ok 3 dni.
Produktu nie wysyłamy w piątki

Preparaty liposomalne ze względu na strukturę cząsteczki i swój skład najlepiej spożyć w przeciągu 2,5-3 miesięcy od daty produkcji.
Po tym okresie skład preparatu nie ulega pogorszeniu, ale jego bioprzyswajalność zaczyna maleć co może skutkować stopniowym spadkiem jego bioprzyswajalności.

Zioła liposomalne najlepiej stosować pod nadzorem specjalistów (lekarza, fitoterapeuty lub dietetyka) ukierunkowanych w problematyce boreliozy i koinfekcji.


Konieczna jest:
odpowiednio prowadzona dieta,
zdrowy tryb życia,
odpowiednio prowadzona detoksykacja* organizmu.


Więcej informacji dotyczących problematyki chorób odkleszczowych uzyskać można na blogu fitoterapeuty Pana Jana Oruby: https://fitoterapeuta.wordpress.com/

 

 

DETOKSYKACJA:

 1. Picie 6-10 szklanek wody dziennie. Nie możemy tego punktu ani pominąć, ani zastąpić innymi płynami. 
 2. wspomaganie się naturalnymi preparatami: chlorella, odwar z korzenia mniszka, odwar z sarsaparilli oraz np. preparat LIV52 na detoks wątroby.
 3. Ruch – w miarę możliwości, będzie się on różnił w zależności od stanu mobilności chorego. Ruch czy ćwiczenia fizyczne nie mogą być obciążające. Zalecany jest 45 minutowy spacer w tempie, które wywoła u nas efekt pocenia się.
 4. korzystanie z sauny FIR. Im więcej się pocimy, tym więcej toksyn pozbywamy się z ciała. Oczywiście może to nie być najlepsza opcja dla wszystkich i należy skonsultować się z lekarzem. Jednak dla wielu z nas pocenie się jest ważną częścią naszego powrotu do zdrowia.
 5.  Drenaż – wsparcie wątroby i woreczka żółciowego. Ten najbardziej obciążony organ wykorzystany w procesie oczyszczania, wymaga specjalnej uwagi.
 6. Suche szczotkowanie skóry. To bardzo ważny element detoksykacji.  Szczotkowanie pobudza do wzmożonej pracy układ limfatyczny, który odpowiada za usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii. 
 7. Używanie absorbentów takich jak zeolit , betonot, chlorella, enterożel i innych
 8. Kąpiel detoksykacyjna raz na tydzień – składa się ona z 4 filiżanek soli Epsom, 1 butelki 3% nadtlenku wodoru i 2 łyżek zmielonego imbiru (niektórzy ludzie lubią wkładać imbir w skarpetę). Kąpiel powinna trwać 20-30 minut.
 9. Wsparcie jelit przez zażywanie probiotyków 
 10. Manualny drenaż limfatyczny, technika Bowena czy jonowa kąpiel nóg
 11. Chelatacja

 

Producent:

Akademia Boreliozy sp. z o.o.

63-460 Nowe Skalmierzyce

ul. Kaliska 22

Moja Zielarnia w Poznaniu oferuje naturalne preparaty i mieszankami ziołowe - zapraszamy!

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię
B&M NANOPARASIT - liposomalna formuła ziołowa fitoterapeuty Jana Oruby

B&M NANOPARASIT - liposomalna formuła ziołowa fitoterapeuty Jana Oruby

 • Formuła liposomalna fitoterapeuty Jana Oruby na bazie preparatów roślinnych

30 innych produktów w tej samej kategorii: