DLA DIABETYKÓW

Producenci

Zioła na Cukrzycę - Naturalne Suplementy Diety dla Cukrzyków

Coraz więcej osób sięga po zioła na cukrzycę. Niestety jest to choroba, na którą pracujemy wiele lat. Jej objawy pojawiają się etapami, dając nam poniekąd czas na reakcję. Są zwykle jednak przez nas bagatelizowane do momentu, kiedy potrzebujemy profesjonalnego wsparcia. Jednym ze sposobów na walkę z objawami tej choroby są suplementy i zioła dla...

Coraz więcej osób sięga po zioła na cukrzycę. Niestety jest to choroba, na którą pracujemy wiele lat. Jej objawy pojawiają się etapami, dając nam poniekąd czas na reakcję. Są zwykle jednak przez nas bagatelizowane do momentu, kiedy potrzebujemy profesjonalnego wsparcia. Jednym ze sposobów na walkę z objawami tej choroby są suplementy i zioła dla diabetyków, które oferujemy w Mojej Zielarni. 

Jakie są objawy cukrzycy? 

Cukrzyca nazywana jest chorobą cywilizacyjną XXI wieku. W Polsce na cukrzycę typu 2 leczy się ok. 2 milionów osób, coraz więcej ludzi sięga po odżywki i zioła dla diabetyków. Według ocen ekspertów – drugie tyle choruje, ale o tym nie wie, bo nie zauważa niepokojących objawów.

Dlaczego cukrzycy należy się bać? Bo kiedy insulina albo nie spełnia swoich funkcji, tzn. komórki przestają na nią reagować, albo jest jej po prostu za mało – nadmiar cukru zaczyna odkładać się we krwi. Jeśli cukrzyca nie zostanie na tym etapie leczona (dietą lub lekami i suplementami) uszkodzeniu ulegają naczynia krwionośne, więc posłuszeństwa zaczynają odmawiać kolejne organy: serce, nerki oraz wzrok.

Pierwsze przejawy cukrzycy łatwo pomylić. Nawet jeśli jakaś zmiana w naszym samopoczuciu zaczyna zwracać naszą uwagę, to łatwo ją sobie wytłumaczyć w zupełnie inny, wygodny dla siebie sposób. Zmęczenie, senność, kłopoty z koncentracją, zwiększony apetyt, wzmożone pragnienie, zaparcia, nawracające infekcje, zwiększone wypadanie włosów, nieświeży oddech, świąd skóry czy ostatnie pogorszenie wzroku i przekrwienie spojówek – wszystko to próbujemy wytłumaczyć inaczej.

Zioła i suplementy dla cukrzyków w Mojej Zielarni

Warto zadbać o siebie i swój organizm wcześniej, gdy tylko odczuwasz niektóre z wyżej wymienionych objawów. Nasza zielarnia w Poznaniu i sklep online oferuje wyciągi (soki, tabletki, zioła) z morwy białej, które regulują poziom cukru we krwi, ostropest plamisty, który oczyści organizm z toksyn, poprawi funkcje wątroby i trzustki (odpowiedzialnej za produkcję insuliny) czy też specjalne herbaty i zestawy ziół niezbędne w obniżaniu poziomu cukru we krwi i regulujące pracę trzustki. 

Popularne i skuteczne zioła dla diabetyków to również mniszek lekarski, kora cynamonu, ziele rutwicy, owoc jałowca, kwiat bzu czy kozieradka. Polecamy również mieszkanki ziołowe na cukrzycę Ojca Andrzeja Czesława Klimuszko oraz zioła szwedzkie według receptury Marii Treben.

Nasi specjaliści oferują pomoc w wybraniu najlepszych ziół na określone dolegliwości, oferujemy zioła lecznicze z całego świata oraz realizację ziołowych recept lekarskich. Zapraszamy do zakupów online bez wychodzenia z domu i do naszego sklepu stacjonarnego w Poznaniu!
 

Więcej

Zioła na Cukrzycę - Naturalne Suplementy Diety dla Cukrzyków   Jest 166 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 166 elementów