Natures Aid, Serrapeptase 80,000iu, 90tab. (enzymy trawienne) Zobacz większe

Natures Aid, Serrapeptase 80,000iu, 90tab. (enzymy trawienne)

3418

79,50zł brutto

Serrapeptaza to wielofunkcyjny enzym proteolityczny, którego podstawową funkcją jest rozkład białek na peptydy i w końcowym efekcie na aminokwasy

Więcej szczegółów

Udostępnij

Opis:

to suplement diety zawierający serrapeptazę - enzym proteolityczny (rozkładający białko) uzyskiwany z układu pokarmowego jedwabników. Produkt zawiera czystą serrapeptazę najwyższej jakości i wysokiej aktywności, aż  80,000iu  w jednej kapsułce.

Serrapeptaza jest enzymem systemowym, czyli wchłanianym bezpośrednio z jelit do krwiobiegu. Aby zagwarantować należytą ochronę serrapeptazy przed działaniem soków żołądkowych w kapsułkach zastosowano specjalną otoczkę, dzięki której czynne składniki są  wchłaniane bezpośrednio w jelicie. W ten sposób uzyskano produkt o najwyższym stopniu przyswajania i działania serrapeptazy. Produkt jest odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Serrapeptaza to wielofunkcyjny enzym proteolityczny, którego podstawową funkcją jest rozkład białek na peptydy i w końcowym efekcie na aminokwasy. Po raz pierwszy enzym ten został odkryty w jelitach jedwabników jako substancja wspomagająca rozpuszczanie twardego kokonu, ale także poprawiająca trawienie twardych liści morwy. Dziś serrapeptaza jest wytwarzana naturalnie w procesie fermentacji z udziałem przyjaznych bakterii Serratia E15.

Silne działanie przeciwzapalne serrapeptazy jest wykorzystywane w łagodzeniu symptomów towarzyszących infekcjom zatok, zapaleniom ucha, gardła, krtani  czy chorobom jelit. Stosowanie serrapeptazy w przewlekłym zapaleniu zatok znacznie łagodzi dolegliwości bólowe, prowadzi do zmniejszenia ilości wydzieliny z nosa i powoduje wyraźne jego udrożnienie.

Przeciwbólowe i przeciwobrzękowe właściwości serrapeptazy sprawiają, że coraz powszechniej stanowi ona naturalną alternatywę dla Niesteroidowych Leków Przeciwzapalnych (NLPZ) stosowanych przy dolegliwościach związanych z reumatoidalnym zapaleniem stawów czy zespołem cieśni nadgarstka. Przynosi ona również ulgę w przypadku bólu stawów, mięśni, czy też w napięciowych bólach głowy.

Serrapeptaza bardzo korzystnie wpływa na układ naczyniowo-sercowy. W tym przypadku największą rolę odgrywa aktywność fibrynolityczna tego enzymu. Fibryna jest białkiem wytrącającym się z osocza krwi w procesie krzepnięcia i stanowiącym rusztowanie skrzepów. Dzięki swoim właściwościom serrapeptaza jest w stanie rozpuszczać skrzepy krwi i włókniste warstwy tworzące blaszkę miażdżycową. Stąd częste jej wykorzystywanie w leczeniu zatorów tętnic, profilaktyce miażdżycy i chorób układu krążenia.

Zastosowanie:

Serrapeptaza o najwyższym stopniu przyswajania

Wykazuje silne działanie przeciwzapalne

Łagodzi dolegliwości bólowe

Działa przeciwobrzękowo

Ma właściwości bakteriobójcze

Wspomaga regenerację

Korzystnie wpływa na układ naczyniowo–sercowy

Sposób użycia:

1-3 tabletki na dzień na pusty żołądek.

Wielkość opakowania:

90 Tabletek.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.Najlepiej spożyć przed końcem: data i nr partii produkcyjnej znajduje się na boku/spodzie opakowania.

Dystrybutor:

GreenPort Team Sp z o.o ul.Matuszewska 20, 03-876 Warszawa

Napisz opinię

Natures Aid, Serrapeptase 80,000iu, 90tab. (enzymy trawienne)

Natures Aid, Serrapeptase 80,000iu, 90tab. (enzymy trawienne)

Serrapeptaza to wielofunkcyjny enzym proteolityczny, którego podstawową funkcją jest rozkład białek na peptydy i w końcowym efekcie na aminokwasy

30 innych produktów w tej samej kategorii: