Ginseng 500 Żeńszeń & Miód płyn 10fiolek Zobacz większe

Ginseng 500 Żeńszeń & Miód płyn 10fiolek

Ocena 
mpn3305

42,00zł brutto

Preparat korzystnie wpływa na pamięć i koncentrację, wzmacnia organizm

Więcej szczegółów

Udostępnij

Opis:

Korzeń Żeńszenia zwany „korzeniem życia” wywiera dobroczynny wpływ na ogólny stan organizmu, wspomagając w szczególności sprawność intelektualną, koncentrację i witalność. Dzięki substancjom czynnym zwanym saponinami lub ginsenozydami przyczynia się do wzrostu odporności na stres, pomaga w problemach z osłabieniem organizmu i brakiem apetytu. Ponadto miód jest produktem łatwo przyswajalnym, posiadającym właściwości odżywcze i przeciwbakteryjne. Stosowany jest głównie w zaburzeniach czynności układu nerwowego, trawiennego oraz w stanach ogólnego wycieńczenia organizmu.

Postać leku:

Płyn

Opakowanie:

10 fiołek po 10 ml

Skład:

Ginseng Panax - sproszkowany korzeń żeńszenia 500 mg, Miód 2500 mg, Woda oczyszczona do 10ml

Wskazania:

Zalecany przede wszystkim osobom narażonym na wzmożony wysiłek fizyczny, intelektualny oraz w okresie rekonwalescencji.

Ostrzeżenia: Nie zaleca się stosowania u osób z nadciśnieniem tętniczym, uczulonych na którykolwiek ze składników, kobiet będących w ciąży, karmiących oraz u dzieci poniżej 6 roku życia.

Dawkowanie:

Jedna fiolka raz dziennie, najlepiej przed pierwszym posiłkiem. Przed użyciem wstrząsnąć i rozcieńczyć w niewielkiej ilości letniej wody (np. 1:1).

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.Najlepiej spożyć przed końcem: data i nr partii produkcyjnej znajduje się na boku/spodzie opakowania.

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię
Ginseng 500 Żeńszeń & Miód płyn 10fiolek

Ginseng 500 Żeńszeń & Miód płyn 10fiolek

Preparat korzystnie wpływa na pamięć i koncentrację, wzmacnia organizm

30 innych produktów w tej samej kategorii: